Zastępstwa 17.09.2010 | Topolówka

Zastępstwa 17.09.2010

Autor: Dyrekcja, 16. Wrzesień 2010

Zastępstwa na 17.09.2010 r. – piątek

III A nieobecna – na wycieczce do Kątów Rybackich w „Zielonej Szkole” (opieka:

p. A. Nowakowska, p. A. Zander)

W sali 40 trwa remont. Sale zastępcze za 40:

lekcja

1

2

3

4

5

6

sala

19

19

7

7

32

32

Za p. A. Nowakowską

3. I pre IB historia p. B. Kardasińska (za III A), sala 43

4. I pre IB historia p. B. Kardasińska (za III A), sala 43

Za p. A. Pomarańską

4. I C tech. inf. całość p. J. Sokoliński

5. I C fizyka całość p. P. Lehman (za 2 lekcję)

Za p. T. Szpakowskiego

3. I H geografia p. A. Kawula (za 2 lekcję)

5. II H j. ang zastępstwo p. A. Orłowska, sala 12

6. III D1 całość w-f p. A. Lewandowska

7. III D1 całość w-f p. A. Lewandowska

Za p. R. Kudan

1. II IB}

2. II IB}zwolniona

3. III IB}

4. III IB} zajęcia w czytelni

5. III B całość biologia p. H. Szarafińska (za III A)

6. III B religia ks. R. Mogiełka (za 7 lekcję)

Za p. M. Walczyka

1. III B klasa zwolniona

2. III D matematyka p. B. Poulakowska (za III A)

3. III D wos p. C. Tulin (za III A), sala 16

4. III B historia p. C. Tulin (za III A), sala 16

5. III D1 historia zastępstwo p. Ł. Skupny

6. I B matematyka zastępstwo p. I. König

7. I B religia ks. R. Mogiełka (za 8 lekcję), sala 4

8. II B klasa zwolniona          

Za p. R. Kolecką

5. III B całość biologia p. H. Szarafińska (za III A), sala 23

6. III B religia ks. R. Mogiełka (za 7 lekcję), sala 4

7. II IB}

8. II IB}zajęcia w czytelni

Za p. A. Mejia

2. 0 H zastępstwo geografia p. A. Kawula, sala 29

3. III H j. ang całość zastępstwo p. M. Boduch

4. III H geografia zastępstwo p. A. Kawula

6. I H matematyka zastępstwo p. I. Kutt

7. I H całość p. J. Sokoliński

Za p. M. Gutierrez

2. 0 H zastępstwo geografia p. A. Kawula, sala 29

3. III H j. ang całość zastępstwo p. M. Boduch

4. III H geografia zastępstwo p. A. Kawula

6. I H matematyka zastępstwo p. I. Kutt

7. 0 H j. hiszp. I grupa p. K. Chylińska-Rogala (za 8 lekcję)

Za ks. P. Tartasa

4. I D biologia zastępstwo p. H. Szarafińska

7. II A matematyka zastępstwo p. I. Kutt

8. II H klasa zwolniona

 

DYŻURY:

Za p. R. Kudan i p. M. Walczyka

1-3 parter p. M. Boduch