Zaproszenie na plener fotograficzny „Eko_odkrywanie” | Topolówka

Zaproszenie na plener fotograficzny „Eko_odkrywanie”

Autor: Parlament, 29. Październik 2010

Informacje ogólne
Czas: 6 listopada 2010; godzina 11.00-14.00
Miejsce: Gdynia
Termin zgłoszeń: 4 listopada 2010
Dla kogo?

Do uczestnictwa zapraszamy młodzież, która interesuje się ekologią i sztuką  Chętnie powitamy każdego, kto ma ochotę spędzić miło czas na świeżym powietrzu i poznać swoich rówieśników z Trójmiasta, którzy mają podobne zainteresowania.

Będzie się działo…
Zapraszamy na pierwszy z trzech plenerów fotograficznych realizowanych w ramach projektu „Eko_odkrywanie”.

Nie ważne czy jesteś zawodowcem czy też zajmujesz się fotografią całkiem amatorsko. Bez znaczenia czy do robienia zdjęć używasz profesjonalnego aparatu czy też telefonu komórkowego. Jeżeli tylko lubisz robić zdjęcia i interesuje Cię to co dzieje się ze środowiskiem naturalnym w Trójmieście zapraszamy do udziału w plenerze fotograficznym.

Podczas najbliższego pleneru będziemy wykonywać zdjęcia nielegalnych wysypisk śmieci na gdyńskich obszarach leśnych.

Z najciekawszych fotografii stworzymy wystawę, a ich autorów nagrodzimy. Na wszystkich uczestników Czekaja także drobne upominki. Po zakończeniu trzech plenerów każdy otrzyma także płytę z wykonanymi podczas nich fotografiami.

Projekt finansowany jest z funduszy programu Komisji Europejskiej „Młodzież w działaniu”.

Zgłoszenia
Jeśli jesteś chętny/a do udziału w tych warsztatach wyślij maila zawierającego twoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy na adres: agnieszka@cwm.org.pl do 4 listopada 2010 roku.
Uwaga
Wszystkich prosimy o zabranie własnego sprzętu (aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego z aparatem – według uznania)