Zapraszamy na Dzień Otwarty 21 marca | Topolówka

Zapraszamy na Dzień Otwarty 21 marca

Autor: Dyrekcja, 9. Marzec 2011

Ukształtowana przez historię w sposób szczególny, Topolówka jest szkołą, która z powodzeniem odpowiada na wyzwania przyszłości – otwiera przed młodzieżą możliwości rozwoju edukacyjnego w różnych kierunkach. Żeby odczuć atmosferę i emocje związane z tym miejscem, trzeba tu przyjść. Zapraszamy gimnazjalistów, ich rodziców, opiekunów oraz wszystkie osoby zainteresowane na Dzień Otwarty  21 marca 2011r. w godz. od 10.00 do 15.00.

  • Zaprezentujemy Państwu ofertę edukacyjną naszego liceum: profile klas, program Matury Międzynarodowej, sekcję języka hiszpańskiego z programem  matury hiszpańskiej oraz klasy dwujęzyczne.
  • Zapoznamy z zajęciami i działaniami pozaprogramowymi, m.in. realizacją programu TopboT, wyprawą naukową nad Bajkał, czy Odyseją Umysłu.
  • W Pokazie Talentów nasza młodzież zaprezentuje swoje umiejętności artystyczno-muzyczne.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez naszych uczniów  Dzień Otwarty spotka się z Państwa zainteresowaniem i pomoże  gimnazjalistom w dokonaniu właściwego wyboru kierunku dalszego kształcenia. Serdecznie zapraszamy!

dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie III LO