Karaoke | Topolówka

Karaoke

Autor: Robert, 13. Marzec 2011

Dnia 11.03.2011r. w auli odbył się konkurs karaoke. Przez całą godzinę uczestnicy doprowadzali swoje struny głosowe do granic używalności, starając się oczarować publiczność, a tym samym rozsławić swoje imiona na całą szkołę, że o atrakcyjnych   nagrodach nie będziemy wspominać.

Występy wypadły nader różnie. Niektóre niemalże podrywały publiczność z miejsc, inne wywołały powszechne rozbawienie, lecz żadne nie uchowały się od kąśliwego komentarza prowadzących. Utwory takie jak Gimme Gimme Gimme, Stop, Wild World, czy Sing Sing rozbrzmiały z całą mocą i osobistym urokiem wykonawców .

Zwyciężczynie

Koniec konkursu miał zostać uwieńczony występem v-ce prezydenta PU Kamila Przymuszała, który niestety  nie był temu pomysłowi przychylny. Domyślamy się, że być może z powodu konfliktu interesów, gdyż wespół z p. prof. Cezarym Tulinem i p. prof. Mikołajem Walczykiem wchodził w skład jury. Jury- dość wymagającego, które laur zwycięzcy  przyznało Aleksandrze Kozak i Paulinie Bukowskiej z klasy ID za niezwykle oryginalne odśpiewanie i odegranie utworu zespołu ABBA Money, Money, Money.

Gratulujemy!