Fundusze unijne – za czy przeciw? | Topolówka

Fundusze unijne – za czy przeciw?

Autor: Redakcja, 14. Październik 2011

Autorem jest Julianna Bojko z klasy III c

Chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich czytelników do odwiedzenia bloga „Podróże przez fundusze” (www.podrozeprzezfundusze.blogspot.com). Strona ta bierze udział w konkursie „Blogowa Mapa Przemian”, który jest realizowany przy współfinansowaniu ze środków unijnych.

Strona ta pokazuje między innymi relację z tegorocznej podróży samochodowej po Polsce, trochę zdjęć i materiałów filmowych (a wszystko to dotyczące Funduszów Unijnych).

Wiele osób wyjeżdża na wakacje za granicę, chcąc podziwiać piękne krajobrazy, wygrzać się na tropikalnych plażach, a przy okazji coś pozwiedzać lub spędzić czas jeszcze bardziej aktywnie. Jestem fanką wszelkich podróży – zarówno zagranicznych, jak i tych po naszym kraju, to jednak na tej stronie chciałabym pokazać, że u nas też jest pięknie i robi się co raz piękniej dzięki Funduszom Unijnym wspierającym rozwój Polski. Mam nadzieję, że tym samym zachęcę Was do odwiedzenia opisywanych miejsc, lub chociaż zainspiruję do wyjazdu, podczas którego odkryjecie różne, te znane i nieznane zakątki naszego kraju, a przy okazji zauważycie, ile rzeczy zaczyna zmieniać się na lepsze.

A może Wy zauważyliście wpływ Funduszy na waszą okolicę, bądź odwiedziliście prezentowane przeze mnie miejsca? Podzielcie się tym! Ogromnie zależy mi na Waszych komentarzach i opiniach.

Zobacz ciekawe fotografie w rozwinięciu wpisu!