Działaj i zmieniaj w Konkursie dla Liderów! | Topolówka

Działaj i zmieniaj w Konkursie dla Liderów!

Autor: Robert, 29. Grudzień 2011

Czujesz, że możesz zmienić rzeczywistość? Lubisz działać aktywnie na rzecz  lokalnej społeczności? Zgłoś się do Konkursu dla Młodych Liderów im. Andrzeja Walentynowicza!

Jeżeli jesteś osobą o ponadprzeciętnych zdolnościach organizatorskich, liderem, który zawsze dąży do osiągnięcia celu, a ponadto osobą wrażliwą, to połowa sukcesu już za tobą!

Pozostaje tylko wypełnienie formularza wraz z kartą zgłoszeniową do 15 stycznia 2012 roku, które zamieszczona zostały na tej stronie. W ten sposób zgłosisz się do konkursu, a także opowiesz, dlaczego to akurat twój projekt warto wspierać.
Nagrodą za twój wysiłek będzie pomoc finansowa w realizacji projektu, którego jesteś twórcą, jeżeli oceniony zostanie przez jury jako najlepszy. Możesz także liczyć na wsparcie merytoryczne, a także wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenia. Jeśli zostaniesz zwycięzcą, będziesz zaproszony na uroczystą galę Klubu Rotary – sponsora konkursu, podczas której zostanie ci wręczona nagroda. Nie zwlekaj zatem i pokaż nam swój pomysł na jutro!
Pamiętaj, że twój pomysł powinien być związany z działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Jego celem nadrzędnym musi być aktywizacja środowiska, w którym żyjesz lub działasz.