Nabór do projektu EDUKACJA przez PRAKTYKĘ | Topolówka

Nabór do projektu EDUKACJA przez PRAKTYKĘ

Autor: Redakcja, 19. Wrzesień 2012

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w projekcie proszeni są o wpisywanie się na listę w sekretariacie naszej szkoły do 8. 10.12. Spotkanie informacyjne zostało zaplanowane na 27.09.12 w auli o godz. 14.00.
Edukacja przez praktykę - projekt edukacyjny, który po raz drugi będzie realizowany w Topolówce skierowany jest do  uczniów zainteresowanych rynkiem pracy, w szczególności pracą w dużych firmach i korporacjach. Powstał  z inicjatywy Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, we współpracy z Invest in Pomerania oraz firmami: Bank BPH , Geoban, Sony Pictures  i Transcom .
Doświadczeni pracownicy tych firm poprowadzą kurs dla naszych uczniów. Zajęcia będą dotyczyły m.in. takich zagadnień jak  kodeks etyczny, kultura organizacyjna, obsługa klientów, budżet firmy, prowadzenie prezentacji czy zastosowanie programów komputerowych i języków obcych. Kurs będzie odbywał się co dwa tygodnie w środy od 15.30 w Topolówce.