Biegacze z Topolówki w Mistrzostwach Gdańska w przełaju | Topolówka

Biegacze z Topolówki w Mistrzostwach Gdańska w przełaju

Autor: Robert, 3. Październik 2012

We wtorek 25 września 2012 r. na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej zakończyły się zmagania młodych biegaczy w Mistrzostwa Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. W pierwszym biegu swoje siły zmierzyły uczennice gdańskich szkół ponadgimnazjalnych. Na starcie stanęło 112 dziewcząt z 19 szkół, a w drugim biegu ich koledzy w liczbie 162 z 25 szkół.

Najlepszą lokatę z naszej szkoły (4 – te miejsce! Gratulacje!) uzyskała uczennica klasy III D Aleksandra Kozak. Zakwalifikowała się również do reprezentacji Gdańska w finale wojewódzkim, który planowany jest na dzień 12.04.2013r.
Dziękujemy wszystkim pozostałym zawodniczkom i zawodnikom z III LO w Gdańsku: Annie Cholewińskiej, Marii Leble, Marii Lewandowskiej, Michałowi Lisowi, Aleksandrowi  Gorszelowi i  Walterowi Bernard za wzięcie udziału i zajęcie dobrych miejsc oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Opiekę nad uczniami sprawował p. prof. Michał Grudka.