Konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego dla młodzieży pn. Stwórz MiniProjekt | Topolówka

Konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego dla młodzieży pn. Stwórz MiniProjekt

Autor: Robert, 7. Październik 2012

Serdecznie zapraszamy młodzież z Topolówki do udziału w konkursie, który odbywa się na edukacyjnym portalu dla dzieci i młodzieży poświęconym tematyce Funduszy Europejskich www.euroman.gov.pl. Konkurs kierowany jest do młodzieży szkolnej w wieku 11-17 lat i ma na celu uświadomienie młodym ludziom, czym są Fundusze Europejskie i jak wiele projektów może być zrealizowanych dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej.

Konkurs Stwórz MiniProjekt polega na zaplanowaniu realizacji pomysłu lub marzenia, krok po kroku, za pomocą specjalnego formularza. Młodzież, która posiada zdolności plastyczne, może również dołączyć obrazek w formie zdjęcia lub pracy graficznej.
Wypełniony i zgłoszony do konkursu formularz po akceptacji administratora portalu www.euroman.gov.pl pojawi się w tej zakładce i w efekcie znajdzie się na liście marzeń młodych użytkowników serwisu.

Trzy najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Do wygrania, m.in. tablet, kurs multimedialny do nauki języka angielskiego oraz namiot turystyczny.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  1. wejść na stronę www.euroman.gov.pl
  2. zarejestrować się w serwisie i zaakceptować regulamin zarówno portalu, jak i konkursu
  3. ułożyć plan projektu, a następnie wypełnić formularz, opisując swój pomysł
  4. dołączyć obrazek, który będzie przedstawiał projekt (może to być zdjęcie zrobionego przez autora pracy rysunku, grafika komputerowa lub fotografia)
  5. zgłosić projekt do konkursu
  6. poczekać na wyniki, śledząc informacje na stronie www.euroman.gov.pl

Prace konkursowe można zgłaszać do 31 października 2012 r. Więcej informacji znajduje się na stronie konkursu.

Liczymy na zainteresowanie i zachęcamy do korzystania ze strony www.euroman.gov.pl oraz polubienia głównego bohatera portalu na Facebooku.