Dzień Otwarty 2013 | Topolówka

Dzień Otwarty 2013

Autor: Redakcja, 17. Kwiecień 2013

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić III Liceum w Gdańsku przy ulicy Topolowej 7 podczas Dnia Otwartego w dniu 11 kwietnia. Frekwencja dopisała. Cieszyła obecność i dociekliwość uczniów gimnazjów. Młodsi koleżanki i koledzy zostali oprowadzeni po szkole przez naszych przewodników i zaproszeni do sal lekcyjnych gdzie klasy prezentowały swoje profile. Przygotowaliśmy także informacje o kołach zainteresowań, zajęciach pozalekcyjnych oraz projektach i programach, w których  szkoła aktywnie uczestniczy. Można było m.in. dowiedzieć się o żywej działalności Klubu Myśli Politycznej ,,Stańczyk” i naszego Szkolnego Parlamentu, wymianach z zagranicą, czy projektach z przedsiębiorczości. Zaprezentowaliśmy także pełną ofertę edukacyjną Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej. W sali 44 na niezdecydowanych co do wyboru dalszej drogi kształcenia czekała pani pedagog i doradca zawodowy. Klasy drugie przygotowały kiermasz ciast i poczęstunek. O godz. 11.00 przy pełnej auli rozpoczął się Pokaz Talentów.
Mamy wiele zdjęć z tego , jak zawsze, ciekawego wydarzenia, które zapewne lepiej niż słowa oddadzą jego atmosferę. Będzie je można wkrótce obejrzeć w naszej galerii. Na razie zamieszczamy kilka amatorskich.
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za trud organizacji i przygotowania Dnia Otwartego w Topolówce.  Gimnazjalistów zachęcamy do podjęcia dalszej nauki w naszym liceum.