Patrol Pokoleniowy we Wrzeszczu, ul Trawki | Topolówka

Patrol Pokoleniowy we Wrzeszczu, ul Trawki

Autor: Redakcja, 24. Czerwiec 2013

plan_Trawki 1Zachęcamy uczniów i nauczycieli z Topolówki do wzięcia udziału w akcji „Zagospodarowanie terenów zielonych” przy ul. Trawki, która odbywa się w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich a nosi nazwę Patrol Pokoleniowy.

Jest to projekt Caritas Archidiecezji Gdańskiej realizowany we współpracy z III LO w Gdańsku. Nakierowany jest na aktywizację mieszkańców dzielnicy Wrzeszcz. Pomysł zagospodarowania podwórka przy ul. Trawki wyszedł od samych mieszkańców, którzy chcą zmieniać swoją dzielnicę i to oni sami, przy wsparciu Caritas, są zaangażowani w jego realizację.

Działania jakie chcemy podjąć to m.in. usunięcie zniszczonych elementów starego placu zabaw, odnowienie stołu do ping-ponga, zrobienie boiska do siatkówki, usypanie górki do zjeżdżania na rowerach i sankach, posadzenie roślinności, ustawienie ławek, bujaczków oraz zjeżdżalni.

Pierwszy etap zaczyna się w sobotę, 29.06.2013 o godz 12.

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji proszone są o przybycie na spotkanie organizacyjne we czwartek 27.06 o godz 18:00 na placu zabaw przy ul. Trawki.

Szczegółowe informacje – Katarzyna 784 339 541.
Obok  zamieszczamy plan wykonany przez mieszkankę ul. Trawki.

Przyłączcie się do nas. Dziękuję i pozdrawiam,

Katarzyna Kostyszyn
Koordynator projektu
tel.: 0048 784 339 541
e-mail: _kkostyszyn@caritas.pl
Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Al. Niepodległości 77
881-805 Sopot