Aeronautyka w Lufhansie 5.11,g. 16.00 | Topolówka

Aeronautyka w Lufhansie 5.11,g. 16.00

Autor: Dyrekcja, 17. Wrzesień 2013

10-22-107_Logo_IT makes your life easier_CMYK Kolejne zajęcia Akademii Programowania Lufthansa Systems Poland IT Camp III LO odbędą się dnia 5.11.2013 (wtorek) o godzinie 16:00 w siedzibie Lufthansa Systems Poland. W ramach tego spotkania przeprowadzone zostanie szkolenie aeronautyczne, które będzie stanowiło niezwykłą okazję do zapoznania się z praktyczną stroną aeronautyki i prowadzone będzie przez firmowego trenera.
Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach!
Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia w terminie do 4.11.2013

Adres firmy: Aleja Zwycięstwa 13A (budynek Opera Office)
Dojazd komunikacją miejską:
– tramwajem (przystanek Opera Bałtycka lub Traugutta)
– SKM (przystanek Gdańsk Politechnika)
– od strony ul. Towarowej znajduje się ogólnodostępny parking.

 

Do Akademii Programowania LSYP IT Camp III LO zostały zakwalifikowane następujące osoby (wg kolejności alfabetycznej):

A.      Grupa Iopiekun Anna Jaworska

1)      Glaza Oskar, kl. II IB

2)      Hołownia Michał, kl. I D

3)      Radtke Paweł, kl. I pre-IB

4)      Rumiński Mateusz,kl. I D

5)      Speichert Mikołaj, kl. I D

6)      Robert Sreberski, kl. I D

B.      Grupa II opiekun Łukasz Czaja

1)      Łyskawa Jakub, kl. II D

2)      Mikołowski Maciej, kl. II D

3)      Nałęcz Michał, kl. II D

4)      Okuła Robert, kl. I D

5)      Sawczuk Daniel, kl. II D

6)      Zalewski Jan Albert, kl. II D

C.      Grupa IIIopiekun Michał Zawadzki

1)      Bochyński Mateusz, kl. I A

2)      Hamera Mateusz, kl. II A

3)      Kozłowski Krzysztof, kl. II A

4)      Pankiewicz Mikołaj, kl. I A

5)      Raciniewska Julia, kl. I A

6)      Rutkowski Kacper, kl. I A.

Ponadto, z pozostałych zgłoszeń utworzyliśmy rezerwową listę uczestników, których chcielibyśmy zaprosić do udziału w charakterze słuchaczy w trzech pierwszych spotkaniach  Akademii (w ramach nagrody za zgłoszenie), tj. w szkoleniu SCRUM, w szkoleniu wprowadzającym do programowania oraz w szkoleniu aeronautycznym odbywającym się w siedzibie naszej firmy.  Na liście rezerwowej znajdują się:

1)      Gorgoń Karolina, kl. II A

2)      Jarkiewicz Aleksandra, kl. II A

3)      Karpiak Mariusz, kl. I D

4)      Kurgan Adrianna, kl. I A

5)      Majda Milena, kl. II A

6)      Sztangierski Kacper, kl. II D

7)      Tobiasz Magdalena, kl. I A
Zapraszamy!