15 IV, 10.30 – spotkanie o plusach i minusach bycia przedsiębiorcą w GPN-T | Topolówka

15 IV, 10.30 – spotkanie o plusach i minusach bycia przedsiębiorcą w GPN-T

Autor: Redakcja, 8. Kwiecień 2014

Jeśli myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, chcesz poznać plusy i minusy bycia przedsiębiorcą, to przyjdź koniecznie na spotkanie prowadzone przez Marcina Kowalika, partnera funduszu inwestycyjnego Black Pearls sp. z o.o., oraz Roberta Janeczka, prezesa Zaraządu/Ceo zubibu.com, Managing Director w G-Forces Web już

15 kwietnia (wtorek) na godzinę 10:30, do Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego (budynek C, sala AB).

Chętnych prosimy o wpisywanie się na listę w sekretariacie lub zgłaszanie się mailowe na adres: topolowka3@tlen.pl

Organizatorzy bardzo proszą również o rejestrację: http://warsztatywgpnt.evenea.pl/

Robert Janeczek – prezes Zarządu/Ceo zubibu.com, Managing Director w G-Forces Web.

GForces Polska działa od 2005 roku jako partner badawczo-rozwojowy brytyjskiej firmy GForces Web Management

Robert o swojej firmie:„Wspólnie tworzymy rozwiązania biznesowe dla dealerów samochodowych i producentów samochodów największych marek na świecie. Tworzone przez nas narzędzia wspierają promocję i sprzedaż pojazdów, części samochodowych oraz usług z wykorzystaniem technologii cyfrowych, mobilnych i mediów. Nasze projekty są wdrażane w Europie Zachodniej i na Bliskim Wschodzie”

Marcin Kowalik – przedsiębiorca, inwestor, team leader.
Pracując w akademickich inkubatorach przedsiębiorczości, od początku swojej kariery zawodowej związany 
był z kreowaniem i rozwijaniem innowacyjnej przedsiębiorczości wśród młodych ludzi: 
„Wiem jak trudno jest stawiać pierwsze kroki w biznesie. Szara rzeczywistość potrafi często zabić potencjał drzemiący w młodych przedsiębiorcach. Dzielenie się z nimi własnymi doświadczeniami daje mi ogromną satysfakcję i z własnego doświadczenia wiem, jak ważna jest taka pomocna dłoń”.
Marcin Kowalik jest aktualnie jednym z głównych udziałowców oraz Dyrektorem w Gemstone Partners, platformy inwestycyjnej specjalizującej się w budowie wartości spółek sektora MSP.
Członkiem Komitetu Interesariuszy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Partnerem Black Pearls, funduszu inwestycyjnego wspierającego rozwój polskich innowacji poprzez działalność inwestycyjną 
oraz doradczą. Spółka Black Pearls otrzymała grant inwestycyjny w wysokości blisko 10 000 000 mln PLN przyznany przez PARP w ramach działania 3.1. Inicjowanie działalności innowacyjnej, Innowacyjna Gospodarka.