III miejsce i wyróżnienie w konkursie ,,Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014″ | Topolówka

III miejsce i wyróżnienie w konkursie ,,Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014″

Autor: Dyrekcja, 14. Kwiecień 2014

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klasy I B: Kamil Dziwlewski, Magdalena Zabrocka i Susanna Michałek zajęli III miejsce w Konkursie Regionalnym ,,Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014″, organizowanym przez Studenckie Forum Business Center Club.
Jurorzy tegorocznego konkursu przyznali także specjalne wyróżnienie, które nie było wcześniej przewidziane, a zostało przyznane ze względu na świetną prezentację. Otrzymali je również uczniowie naszej szkoły z klasy I B:
Marta Mykowska, Danuta Stawiarz i Anna Ziemann.
Gratulujemy!
Dziękujemy prof. Jackowi Brzezińskiemu za przygotowanie wszystkich naszych uczniów do udziału w konkursie.
Więcej informacji : http://najlepsze-zajecia.pl/wojewodztwo/pomorskie/