Do Łodzi na „Pojedynki Filmowe” 1 X – 4 X | Topolówka

Do Łodzi na „Pojedynki Filmowe” 1 X – 4 X

Autor: Redakcja, 4. Wrzesień 2014

1 (1)Łódzkie Centrum Filmowe proponuje nam (jak co roku jesienią) warsztaty filmoznawcze. Program bogaty i różnorodny – filmy, wykłady, rytualna debata dwóch drużyn (w tym roku Warszawa kontra Gliwice), a poza tym możliwość smakowania miasta (Manufaktura, „Filmówka”) Będzie to na pewno świetna intelektualna i towarzyska przygoda.
Szczegóły na tablicy ogłoszeń koła filmowego przy sali numer 6. Wyjazd 1.10. Powrót 4.10.
Chętni zgłaszają się jak najszybciej, jest tylko 7 wolnych miejsc! Telefony kontaktowe: 58 302 81 18 lub 606 122 551.

 Jolanta Szatkowska, opiekun koła filmowego „Topolówki” 

            Organizowane od wielu lat w Łodzi „pojedynki filmowe” zawsze stają się świetną okazją zarówno do nawiązania wielu nowych, ciekawych znajomości, ale także (oraz przede wszystkim) są niepowtarzalną możliwością rozwinięcia swojej pasji. Liczne seanse dzieł kinowych, warsztaty filmoznawcze, wykłady nauczycieli „Filmówki”, zwiedzanie Muzeum Kinematografii czy podziwianie uroków i historii Łodzi to tylko część z atrakcji, jakie są zapewnione podczas pobytu w tym mieście. Ubiegłoroczna edycja warsztatów dla reprezentacji uczniów z „Topolówki” była niezmiernie fascynująca nie tylko dlatego, że zostali oni zwycięzcami debaty filmowej, ale również z powodu spotkania z wybitnym reżyserem i rektorem PWSFTViT, Mariuszem Grzegorzkiem.
            Z pewnością tegoroczne wydanie warsztatów będzie tak samo, a może nawet i bardziej ciekawe. Przewidziane są spotkania z wieloma osobistościami, między innymi z kaskaderem filmowym. Bardzo wysoki poziom intelektualny i ogrom wiedzy jaki reprezentują prowadzący wykłady sprawiają, iż niewątpliwie wyjazd do Łodzi jest świetną okazją do nauki i rozwoju.

                                                                       Zuza Kozłowska, III C