Maxime w ścisłym finale „Ja To Wiem”! | Topolówka

Maxime w ścisłym finale „Ja To Wiem”!

Autor: Redakcja, 19. Wrzesień 2014

Uczeń „Topolówki”, Maxime Tarasiewicz, dotarł do ścisłego finału teleturnieju dla szkół „Ja To Wiem!” i miał szansę zagrać o nagrodę główną naprzeciw prowadzącego – Mateusza Balcerka – młodego aktora/prezentera telewizyjnego znanego z jury Programu „Po Prostu Talent” oraz reprezentacji Polski na międzynarodowych premierach filmowych na całym świecie.
Maxime w parze z Sabiną Łuszczak przeszli wstę̨pne eliminacje w półfinale i zobaczymy ich grę w najbliższe soboty września o godzinie 19:00 na stronie internetowej: www.jatowiem.weebly.com <http://www.jatowiem.weebly.com>. Transmisje odcinków będą trwały około 40 minut i już teraz serdecznie zapraszamy do oglądania premierowego odcinka 20 września br.
W gronie instytucji wspierających organizatorów są
m.in <http://m.in>. Biuro Lidii Geringer de Oedenberg, British Alumni Society, Centrum Handlowe Sky Tower, iSpot – Official Apple Reseller, Radio Eska, portal dlaStudenta.pl, portal doba.pl <http://doba.pl> oraz Teatr Polski we Wrocławiu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za Maxima. Mamy nadzieję, że jak największa liczba uczniów będzie oglądać nadchodzącą audycję z jego udziałem.