Pani Teresa na emeryturze.Gratulujemy i dziękujemy! | Topolówka

Pani Teresa na emeryturze.Gratulujemy i dziękujemy!

Autor: Redakcja, 6. Październik 2014

To Jej  zawdzięczamy m.in. sprawną organizację remontów, wyposażenie sal i wysoką jakość naszej szkolnej bazy. Jej ogromne zaangażowanie było bardzo potrzebne nam wszystkim na co dzień – uczniom, nauczycielom i pracownikom. Trudno byłoby zliczyć różnorodność i  wielość  zadań, które czekały na Nią w ,,Topolówce” każdego poranka.
Życzliwa, z dobrą energią, zawsze pomocna i nieuchronnie skuteczna. Dla Niej nie było sprawy nie do załatwienia, nawet w skali międzynarodowej.  Globtroterka z włoskim temperamentem i irlandzkim poczuciem humoru. Prywatnie miłośniczka wycieczek rodzinnych.
Informujemy, że we wrześniu 2014 roku pani Teresa Sławińska, która w naszej szkole przez 14 lat pracowała na stanowisku: kierownik gospodarczy, przeszła na emeryturę. Łącznie przepracowała 39 lat! 
Pani Tereso! Gratulacje. Dziękujemy za wszystko, życzymy dużo szczęścia na nowym etapie życia i wielu przyjaciół, do których chcemy się także zaliczać.