Akcja dla Zuzi od 1 do 5 grudnia | Topolówka

Akcja dla Zuzi od 1 do 5 grudnia

Autor: Dyrekcja, 1. Grudzień 2014

thumb (1) 

Uczniowie klasy III D zapraszają do wzięcia udziału w akcji charytatywnej mającej na celu zebranie pieniędzy potrzebnych
na leczenie ciężko chorej ośmioletniej Zuzi. Zachęcamy do kupowania naszych wypieków, a także pysznych tostów. Przyłączcie się!

Szanowni Państwo!!!
Zwracamy się z gorącą prośbą o udzielenie finansowego wsparcia
na rzecz naszej kochanej córki Zuzi.

Zuzia ma 8 lat i od dnia swoich narodzin cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz padaczkę lekoodporną. Bardzo późno zaczęła samodzielnie chodzić, do tej pory nie mówi, przez co potrzebuje stałego nadzoru i opieki. Poprawa stanu jej zdrowia wymaga codziennej rehabilitacji prowadzonej nie tylko przez nas, lecz również przez wykwalifikowany personel z pomocą różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego, zabiegów, hipoterapii, hydromasażu. Godzina rehabilitacji kosztuje około 90 zł. Bardzo korzystnym dla Zuzi jest udział w turnusach rehabilitacyjnych, gdzie mogłaby korzystać z różnego rodzaju zabiegów leczniczych. Dwutygodniowy turnus to koszt około 4500 zł.  Nie jesteśmy w stanie sami ze swoich dochodów zapewnić Zuzi codziennej rehabilitacji przez specjalistów czy tego by Zuzia mogła kilka razy w roku pojechać na turnus rehabilitacyjny. 

Mamy ogromną nadzieję, że podjęty przez nas wysiłek od pierwszych miesięcy jej życia zaowocuje w przyszłości znaczną poprawą. Jesteśmy pewni, że jeżeli Zuzia będzie intensywnie rehabilitowana, to ma ogromne szanse na poprawę stanu swego zdrowia, a co za tym idzie, na w miarę normalne życie. Ale by to mogło się spełnić potrzebujemy finansowego wsparcia ludzi dobrej woli. Mając to na uwadze, poprosiliśmy o pomoc FUNDACJĘ DZIECIOM „Zdążyć z Pomocą” i wystąpiliśmy o przyjęcie Dziecka do Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Dzieci i Młodzieży „Koniczynka”, które działa w strukturze organizacyjnej Fundacji. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego i udostępniła nam konto bankowe w celu gromadzenia środków pieniężnych na leczenie i rehabilitację Dziecka. Wpłaty prosimy kierować na konto:

ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
nr konta: Bank BPH SA/O Warszawa
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem: 6054 Dembek Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

W przypadku, gdy byli by Państwo zainteresowani przekazaniem 1% podatku na OPP proszę o wskazanie w zeznaniu podatkowym:
1. Nazwy OPP: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
2. Numeru KRS: 0000037904
3. Imienia i nazwiska: Zuzanna Dembek (6054)
Wiemy, że dzięki pomocy ludzi dobrej woli, którzy chcą wesprzeć nas w zebraniu pieniędzy na leczenie naszej córki, uda nam się zapewnić jej codzienną rehabilitację prowadzoną przez specjalistów oraz wyjazdy na turnusy. Każdy grosik przekazany na rzecz Zuzi przybliża ją maleńkimi kroczkami do zdrowia i możliwości samodzielnego funkcjonowania.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.
Honorata i Adam Dembek
ul. Anny Jagiellonki 20/16
80- 034 Gdańsk
Tel. 664467695