W Topolówce Drzwi Otwarte 1 IV 2015 | Topolówka

W Topolówce Drzwi Otwarte 1 IV 2015

Autor: Redakcja, 18. Marzec 2015

DSC_5031Zapraszamy wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów, ich rodziców i opiekunów oraz  sympatyków naszej szkoły na Dzień dla Topolówki, który odbędzie się 1 kwietnia (środa) 2015 roku (od godz. 10.00 do 13.00)

Będą Państwo mieli okazję zapoznać się z ofertą i bazą szkoły, obejrzeć „Pokaz  Topolówkowych Talentów” (godz. 11.00 w auli), a podczas spotkania z dyrekcją szkoły i wychowawcami przyszłych klas pierwszych o godz. 18.00 w auli III LO, zapoznać się z tajnikami procesu elektronicznej rekrutacji do trójmiejskich szkół i rozwiać swoje wątpliwości zadając pytania Komisji Rekrutacyjnej.
O godz.19.00 w auli odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców i uczniów zainteresowanych edukacją w klasach I pre IB i II IB (Program Matury Międzynarodowej).
Nasi uczniowie pod kierunkiem nauczycieli  zaprezentują możliwie najpełniej charakter, klimat, potencjał i metody pracy III LO w Gdańsku po to, aby ułatwić  przyszłym licealistom podjęcie decyzji  o wyborze szkoły. Oprócz  profili poszczególnych klas odwiedzający poznają aktualnie realizowane przez nas  projekty, konkursy, wymiany uczniowskie oraz programy, w których uczestniczymy; dowiedzą się czegoś więcej o kadrze nauczycielskiej, historii  szkoły, kołach zainteresowań, osiągnięciach i absolwentach.

Jak co roku przygotujemy w formie ulotek wyczerpujące informacje dotyczące naszej aktualnej oferty edukacyjnej oraz zasad i terminów rekrutacji elektronicznej obowiązujących w roku szkolnym 2015/16.  Nie zapomnimy o poczęstunku –  nasi uczniowie pieką  najlepsze ciasta i chętnie się nimi dzielą!