Monika Kwiatkowska na spotkaniu z 1C | Topolówka

Monika Kwiatkowska na spotkaniu z 1C

Autor: Redakcja, 23. Czerwiec 2015

DSC_0209Dnia 19 czerwca br. naszą szkołę odwiedziła p. Monika Kwiatkowska, aktorka znana z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych, zagrała m.in. w filmach – „Miasto 44”, „Układ zamknięty”, czy w serialach – „Głęboka woda”, „Chichot losu”. Podczas spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak wygląda praca aktora, współpraca z reżyserem, a także wysłuchaliśmy opowieści o początkach kariery p. Moniki na deskach Teatru Współczesnego, z którym związana jest od kilkunastu lat. Mogliśmy zadawać wiele pytań, np. dotyczących rekrutacji do Akademii Teatralnej. Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie i liczymy na współpracę!
Tego samego dnia na Festiwalu Polskich Seriali w Elblągu p. Monika zdobyła nagrodę specjalną jury za stworzenie dramatycznej i poruszającej postaci ofiary przemocy w serialu „Głęboka woda”. Serdecznie gratulujemy!
Kinga Chabowska,  kl. 1 c

Spotkanie z aktorką, panią Moniką Kwiatkowską, było według mnie bardzo ciekawym wydarzeniem. Mogliśmy uzyskać odpowiedź na wiele naszych pytań, a także posłuchać ciekawych historii z życia aktorki. Wszystko to było wspaniale zorganizowane, a pani Monika bardzo otworzyła się przed nami i z radością opowiadała aktorskie ciekawostki. Niesamowite, ile niezapomnianych sytuacji można przeżyć podczas kręcenia filmu, serialu czy dubbingowania bajek. Całe spotkanie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze, więc tym bardziej wspominam to wydarzenie bardzo pozytywnie.

Anita Ropiejko, uczennica klasy 1 c