Udział w projekcie ,,Inkubator Talentów Biotechnologicznych” | Topolówka

Udział w projekcie ,,Inkubator Talentów Biotechnologicznych”

Autor: Redakcja, 10. Czerwiec 2015

20150602_113910 W piątek, 29 maja w naszej szkole odbyło się oficjalne zakończenie projektu “Inkubator Talentów Biotechnologicznych”, w którym wzięło udział sześcioro naszych uczniów. Przedstawili prezentacje z wynikami badań i opowiedzieli kolegom z klas biologiczno-chemicznych o wrażeniach z pracy w profesjonalnym laboratorium Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego ,,EduLab”. Dziękujemy p. dyrektor Bożenie Ordak  oraz p. Dominice Kulce, przedstawicielce GPNT za udział  spotkaniu.
Poniżej znajduje się link do strony projektu oraz nazwiska uczniów z naszej szkoły, którzy wzięli udział w projekcie: 
http://www.edulab.gpnt.pl/#!inkubator-talentw-biotechnologicznych/c14l8 
1. Bogna Stolc, klasa 2b,
2. Karolina Pluta, klasa 2b,
3. Julia Myszor, klasa 1b,
4. Konrad Grych, klasa 1b,
5. Marcin Borowicz, klasa 1b,
6. Jakub Łukaszuk klasa 1b