Radość z nowego boiska! | Topolówka

Radość z nowego boiska!

Autor: Redakcja, 11. Wrzesień 2015

DSC_9040-Resizer-1280Q100F029222W9DSC_9094-Resizer-_780Q100F029222W9Społeczność III LO w Gdańsku dziękuje Władzom Miasta Gdańska oraz Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska za nowe boisko wybudowane przy naszej szkole. Piękne i funkcjonalne, powstało podczas wakacji w błyskawicznym tempie. Będzie wspaniale służyło naszej młodzieży i mieszkańcom Wrzeszcza.
Miło nam, że w dniu 8 września na uroczystości otwarcia naszego nowego boiska gościliśmy:
wicewojewodę pomorskiego, p. Michała Owczarczaka, absolwenta naszej szkoły,
Prezydenta Miasta Gdańska, p. Pawła Adamowicza,
zastępcę dyrektora WRS ds. Edukacji, p. Mariolę Paluch,
Radnego Miasta Gdańska, p. Mirosława Zdanowicza,
dyrektora DRMG, p. Włodzimierza Bartosiewicza

Po przemówieniach części oficjalnej i wspólnym przecięciu wstęgi przez pana prezydenta, wicewojewodę i p. dyrektor Bożenę Ordak nasi goście, uczniowie i nauczyciele zobaczyli pokaz taneczno-sportowy w wykonaniu młodzieży „Topolówki”.
Dziękujemy p.Tomaszowi Szpakowskiemu i p. Ewie Ptaszyńskiej za przygotowanie uroczystości.