Dzień otwarty 2011 | Topolówka

Dzień otwarty 2011


Dnia 21.03.11r. drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich uczniów, którzy chcieli ją poznać lepiej, a wcześniej nie mieli ku temu sposobności. Dzień otwarty rozpoczął się o dziesiątej, kiedy to pierwszych gości zaczęli oprowadzać po naszej szkole specjalnie do tego wyznaczeni przewodnicy.

A oprowadzać było po czym. Przechodząc z klasy do klasy, zaraz na schodach, mogliśmy natknąć się na przemiłych panów z Klubu Myśli Politycznej, którzy z chęcią opowiadali o  naszej prężnej organizacji uczniowskiej. Na pierwszym piętrze nie sposób było przejść obojętnie obok gorliwie  zachwalanych smakołyków. Oczy odwiedzających przyciągali także Hiszpanie w kolorach krwistoczerwonych, którzy, uwaga, mają czajnik! Bez względu na to jak ciekawie opowiadał nasz przewodnik o szkole i jak długo nas po niej oprowadzał, i tak w końcu wszyscy trafiali do auli, gdzie odbywał się coroczny już Pokaz Talentów.

Ale jakich Talentów! Już od godziny 10:30 nie brakowało nam gitar, perkusji, chórów, śpiewu i piany. Uczestnicy przechodzili na scenie samych siebie, a najlepsi wygrali nagrody pieniężne do zrealizowania w naszym Klubie.

Zdjęcia z tego dnia można zobaczyć w galerii, a wszystkich naszych gości mamy nadzieję ujrzeć znowu już pierwszego września.