Oferta zajęć pozalekcyjnych 2015/2016 | Topolówka

Oferta zajęć pozalekcyjnych 2015/2016

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

nauczyciel

zajęcia

dzień

godzina

sala

1

Agnieszka Kawula

Fakultet z geografii

poniedziałek

15:30 – 17:00

37

2

Agnieszka Kawula

Olimpijskie Kółko Geograficzne

soboty wg harmonogramu

 

37

3

Urszula Kowalczyk

Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego

wtorek

15:20 – 16:15

29 lub 42

4

Małgorzata Boduch

Zajęcia z j. angielskiego

środa

14:35 – 15:20

5

5

Renata Kudan

Zajęcia z j. niemieckiego
do matury IB

1 sobota
w miesiącu

9:00 – 12:00

5

6

Joanna Świąder

Zajęcia maturalne
 z j. hiszpańskiego

1,2 soboty
w miesiącu

10:00 – 12:00

15

7

Aleksandra Kossakowska

Zajęcia maturalne
 j. angielskiego

wtorek

8:00 – 8:45

6

8

Magda Kuśmierczak

Zajęcia maturalne z biologii

czwartek

14:35 – 15:20

15

9

Iwona Kutt

Zajęcia maturalne
z matematyki dla kl. III C

piątek

8:55 – 9:40

30

10

Anna Orłowska

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego dla kl. I pre IB

czwartek

14:35 – 15:20

12

11

Agnieszka Zander

Matematyka dla kl.I pre IB

czwartek

8:00 – 8:45

39

12

Michał Głuski

Zajęcia wyrównawcze z chemii

co drugi wtorek

15:20 – 16:05

29

13

Michał Głuski

Olimpijskie Kolo z Chemii

czwartek wg harmonogramu

 

pawilon chemiczny

14

Justyna Milewska

Zajęcia z j. niemieckiego
do matury IB

poniedziałek

14:25 – 15:10

24

15

Justyna Milewska

Koło Języka Niemieckiego

sobota

9:30 – 12:00

28

16

Katarzyna Radzikowska

Zajęcia z biologii do matury
 dla klas III

środa

14:20 – 16:10

23

17

Katarzyna Radzikowska

Zajęcia z biologii do matury
dla klas IB

1 sobota
w miesiącu

9:00 – 11:00

23

18

Alina Kwiatek

Konsultacje chemiczne

środa

12:45 – 13:30

czytelnia

19

Alina Kwiatek

Odyseja Umysłu

sobota wg harmonogramu

   

20

Anna Szeleźniak-Mieszkowska

Zajęcia z j. angielskiego

czwartek

14:35 – 15:20

17

21

Krystyna Skrzeczkowska

Konsultacje z chemii

czwartek

16:25 – 17:10

pawilon chemiczny

22

Katarzyna
Chylińska-Rogala

Przygotowanie do matury
z j. hiszpańskiego

środa

8:00 – 8:45

3

23

Barbara Garus

Zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego

poniedziałek

13:45 – 14:25

40

24

Anna Osieczko

Zajęcia z biologii dla klasy II B

wtorek
piątek

15:30 – 16:15

14:35 – 15:20

25

25

Elżbieta Wielińska

Przygotowanie do matury z fizyki

ostatnia sobota miesiąca

12:00 – 15:00

30

26

Anna Nowakowska

Fakultet z j. polskiego
dla kl. III B i III D

poniedziałek

piątek

14:35

43

27

Anna Nowakowska

Kółko olimpijskie
z j. polskiego

piątek

15:30

 

28

Jacek Brzeziński

Koło ekonomiczne

wtorek

15:20 – 17:00

 

29

Grzegorz Kulicki

Olimpijskie Koło Matematyczne

czwartek

16:20 – 17:00

35

30

Jarosław Drzeżdżon

Olimpijskie Koło Informatyczne

czwartek

15:30 – 17:00

22

31

Tomasz Szpakowski

Zajęcia w siłowni

środa

15:30 – 17:00

siłownia

32

Tomasz Szpakowski

Piłka siatkowa chłopców

poniedziałek

15:30 – 17:00

sala gimnast.

33

Tomasz Szpakowski

Pływalnia

czwartek

17:15 – 18:00

basen na Morenie

34

Ewa Ptaszyńska

Fitness

wtorek

15:30 – 17:00

aula

35

Monika Bogacka

Koszykówka dziewcząt

czwartek

15:30 – 17:00

sala gimnast.

36

Ewa Kasprów

Piłka siatkowa dziewcząt

środa

15:30 – 17:00

sala gimnast.

37

Michał Grudka

Piłka nożna

wtorek

15:30 – 17:00

sala gimnast.