Osiągnięcia uczniów w 2002/2003 roku | Topolówka

Osiągnięcia uczniów w 2002/2003 roku


Finaliści i laureaci ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych:

  • Paweł Mazurek – Olimpiada Historyczna
  • Maciej Rokita, Jonathan Tybel – Olimpiada Języka Niemieckiego
  • Małgorzata Majchrowska – Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do etapu okręgowego olimpiad przedmiotowych zakwalifikowali się:

  • Jarosław Józefiak, Grzegorz Kwiatkowski, Paweł Seredziński w Olimpiadzie Fizycznej
  • Anna Żółkiewicz, Agata Ernst w Olimpiadzie Języka Niemieckiego
  • Maria Kowalewska, Maria Pela w Olimpiadzie Filozoficznej
  • Alicja Wrona, Dagna Pirska, Magdalena Jankowska, Karolina Maliszewska w Olimpiadzie Biologicznej
  • Maja Broniszewska, Natalia Dampc, Tomasz Karasek, Anna Perkowska, Jakub Szlachetko w Olimpiadzie Geograficznej
  • Agata Krajaka, Bianca Sadowska, Aleksander Czarniecki w Olimpiadzie Języka Rosyjskiego

Konkursy rozegrane w roku 2003/2004

  • Agnieszka Sączyńska – I miejsce w konkursie “Limeryk Antydepresyjny”
  • Jakub Knabe – Laureata Konkursu Chemicznego pt. “WYGRAJ INDEKS”
  • Tomasz Karasek oraz Dagmara Pirska – Finaliści XIX OlimpiadyWiedzy Ekologicznej
  • Witold Bagniewski – Laureata II Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
  • Martyna Wielewska – I miejsce w konkursie pt. “Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych” w kategorii praca pisemna – proza
  • Joanna Dusza, Marta Szczypior – Laureaci II Ogólnopolskigo Przeglądu Twórczości Poetyckiej “Rzeźba słów”
  • Dagmara Pirska – VI lokata w XXIV Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej

Osiągnięcia sportowe:

  • Karolina Szymczak – I miejsce w Mistrzostwach Centrów Bowlingowych
  • Joanna Rybacka – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Tenisa Stołowego w grach podwójnych, II w grach mieszanych
  • Reprezentacja szkolna w lekkoatletyce – I, II, III miejsce w biegu na 800m dziewcząt, II miejsce w sztafecie 4×100m dziewcząt, I miejsce w biegu na 400m chłopców, III miejsce w biegu na 400m dziewcząt w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Gdańska
  • Reprezentacja szkolna w piłce siatkowej dziewcząt – II miejsce w I lidze siatkówki, I miejsce w Licealiadzie Województwa Pomorskiego
  • Reprezentacja szkolna w piłce siatkowej chłopców – I miejsce Grupy A w II lidze siatkówki – awans do I ligi