Osiągnięcia uczniów w 2007/2008 roku | Topolówka

Osiągnięcia uczniów w 2007/2008 roku


Podziękowania:

  • Podziękowania od Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza za pełną oddania pracę przy wyborach samorządowych – Karol Wodyński
  • Podziękowania Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdańsku za pracę wolonatryjną podczas II Miejskiego Balu Seniora – Wołczak Alicja
  • Podziękowania za dar serca w postaci świątecznych paczek dla podopiecznych Domu Dziecka im. J. Korczaka – klasa 3D
  • Dyplom dla uczniów, nauczycieli i Dyrekcji szkoły za udział w programie “Młodzi głosują. Wybory parlamentarne 2007″ – Cała szkoła

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych:

Nazwa olimpiady Osiągnięcie Uczeń
XXXI Olimpiada Języka Angielskiego finalista olmpiady Wielińska Justyna
XXXI Olimpiada Języka Angielskiego laureat olmpiady Wojsław Halina
XXXI Olimpiada Języka Angielskiego zakwalifikowała się do finału Kałas Maria
XXXVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego finalista olimpiady Wakulik Anna
XXX Olimpiada Języka Niemieckiego finalista olimpiady Lickiewicz Karolina
XXXIII Olimpiada Historyczna finalista olimpiady Skiba Andrzej
XXX Olimpiada języka niemieckiego finalistka olimpiady Załuski Jan
XXXI Olimpiada Artystyczna finalistka olimpiady Misiak Agata
Olimpiada Fizyczna finalista olimpiady Sikorowski Jakub
XXXVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego finalista olimpiady Szefler Piotr
XXXVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego finalista olimpiady Eugeniusz Bugajew
XXXVI Olimpiada Biologiczna wyróżnienie I stopnia Kaczkan Monika
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikował się do finału Skiba Andrzej
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikował się do finału Jedynasty Mieszko

Inne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach:

Nazwisko i Imię Rok Osiągnięcia
Augustynowicz Michal 2006/207 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Banach Marcelina 2007 Zakwalifikowanie pracy pt. “Czy i w jaki sposób wspólczesna filozofia pomaga ludziom w szukaniu odpowiedzi na wezwanie “poznaj samego siebie”‘? Do ogólnoposkiego konkursu specjalnego na najlepsze prace XIX Olimpiady Filozoficznej
Bojarska Agata 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego “Wygraj Indeks”
Dyduch Agnieszka 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Formela Marta 2008 Zajecie pierwszego miejsca w I Miedzynarodowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowanym przez III Liceum Ogólnoksztalcace im. Bohaterów Westerplatte oraz wydawnictwo Pearson Longman
Genc Alicja 2007 laureatka III Pomorskiego Konkursu matematycznego poziom I podstawowy
2008 zakwalifikowala sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Girdziusz Natalia 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Grupa ETAM 2008 Zajecia 1 miejsca za najlepsza prezentacje na konkursie ZNEKbot 2008
Grzywacz Marta Zakwalifikowala sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Grącki Piotr 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego ‘Wygraj Indeks’
III LO 2008 Zajecie pierwszego miejsca w I Miedzynarodowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowanym przez III Liceum Ogólnoksztalcacym im. Bohaterów Westerplatte oraz wydawnictwo Pearson Longman przez reprezentacji III LO w skladzie: Marta Formela, Olga Majewska, Adrianna Wierucka.
Janeczko Tomasz 2007 Udzial w finalach w konkursie znekBOT2007 (Grupa ETAM)
2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
2008 Zajecie 1 miejsca w VI Ogolnopolskim Konkursie Robotow Mobilnych ZNEKbot 2008
2008 Zakwalifikowal sie do II etapu Konkursu “Indeks Wczesniej” organizowanego przez Wydzial Elektorniki i Automatyki Politechniki Gdanskiej
Jankowska Monika 2007 brala udzial w finale ponadwojewódzkiego etapu III ogolnopolskiego konkursu historycznego “Nadzieje i rozczarowanie. Spoleczenstwo polskie w czasach Gomulki i Gierka. Doswiadczenia swiadka historii”
Jankowski Łukasz Zakwalifikowal sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Jaś Agata 2007 Udzial w drugim etapie III Konkursu wiedzy o Niemczech (Deutsch-Land-Nachbarland)
Kaczkan Monika 2006/2007 Autorka pracy badawczej w ramach XXXVI Olimpiady Biologicznej ktora zostala wytypowana do Konkursu Mlodych Naukowcow Unii Europejskiej
Karlo Tymoteusz 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Kosowski Krystian 2008 zakwalifikowal sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Kowalewski Robert Zakwalifikowal sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Kozłowski Piotr 2007 Awans do II etapu konkursu “Indeks Wczesniej” zorganizowanego przez Wydzial Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdanskiej
Kranz Ludwik 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Kraus Piotr 2006 zajecie I miejsca w notowaniu z tygodnia 19-25.02.2006 na gieldzie warszawskiej jako czlonek I Komitetu Inwestycyjnego ‘Timbaland’ w ogolnopolskim konkursie ‘Moje finanse z klasy do klasy’
Kummer Paweł Zakwalifikowal sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Landsberg Agnieszka 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Majewska Olga 2008 Zajecie pierwszego miejsca w I Miedzynarodowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowanym przez III Liceum Ogólnoksztalcace im. Bohaterów Westerplatte oraz wydawnictwo Pearson Longman
Maśnicka Aleksandra 2008 zakwalifikowala sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Milewski Michał 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Mozolewski Adam Udzial w finalach w konkursie znekBOT2007 (Grupa ETAM)
Muzolf Magdalena 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego ‘Wygraj Indeks’
Nacmer Martyna 2007 laureatka III Pomorskiego Konkursu Matematycznego poziom I rozszerzony
Nejczew Paweł 2007 Awans do II etapu konkursu “Indeks Wczesniej” zorganizowanego przez Wydzial Elektrotechniki Politechniki Gdanskiej
Nagucki Maciek 2006 zajecie I miejsca w notowaniu z tygodnia 19-25.02.2006 na gieldzie warszawskiej na 33 tysiecy grajacych jako czlonek I Komitetu Inwestycyjnego kryjacego sie pod nazwa ”Timbaland” w ogolnopolskim konkursie ”Moje finanse z klasy do klasy”
Papaj Michał 2008 zakwalifikowal sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Pastewski Mateusz 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego ‘Wygraj Indeks’
Pawlak Sebastian 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Powarzyńska Anna 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego ‘Wygraj Indeks’
Ptaszek Kacper 2007 Laureat konkursu “Osmiu Wspanialych Gdanska”
Sokołowski Bartosz 2006 zajecie I miejsca w notowaniu z tygodnia 19-25.02.2006 na gieldzie warszawskiej na 33 tysiecy grajacych jako czlonek I Komitetu Inwestycyjnego kryjacego sie pod nazwa ”Timbaland” w ogolnopolskim konkursie ”Moje finanse z klasy do klasy”
Zakwalifikowal sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Stażyńsk Dariusz 2008 Zajecie 1 miejsca w VI Ogolnopolskim Konkursie Robotow Mobilnych ZNEKbot 2008
Szekalski Tomasz 2007 wyrozniony laureat III Pomorskiego Konkursu Matematycznego poziom I podstawowy
Szymańska Ewa 2007 Grupa ETAM – udzial w finalach w konkursie znekBOT2007
2007 Awans do II etapu konkursu “Indeks Wczesniej” zorganizowanego przez Wydzial Elektrotechniki Politechniki Gdanskiej
2008 Zajecie 1 miejsca w VI Ogolnopolskim Konkursie Robotow Mobilnych ZNEKbot 2008
Tywusik Katarzyna 2007 laureatka III miejsca w pionie jezyka niemieckiego Konkursu Translatogicznego “Walka o indeks” zorganizowanego przez Wyzsza Szkole Jezykow Obcych
Urbaniak Patrycja Zakwalifikowala sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Wachowska Weronika 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego ‘Wygraj Indeks’
Wcisło Bartosz 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Finalista III pomorskiego konkursu Matematycznego
Laureat III pomorskiego konkursu matematycznego poziom II rozszerzony
zakwalifikowanie pracy pt. Czy badania nad sztuczna inteligencja rozwijaja i wzbogacaja filozoficzna teorie poznania do konkursu specjalnego na najlepsze prace pisemne XIX olimpiady Filozoficznej
Wygnanska Ewa 2008 zakwalifikowala sie do II etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Wierucka Adrianna 2008 Zajecie pierwszego miejsca w I Miedzynarodowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowanym przez III Liceum Ogólnoksztalcace im. Bohaterów Westerplatte oraz wydawnictwo Pearson Longman
Wierzba Michał 2007 Zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego ‘Wygraj Indeks’
Wiktor Julia 2007 Awans do II etapu konkursu “Indeks Wczesniej” zorganizowanego przez Wydzial Elektrotechniki Politechniki Gdanskiej
zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego “Wygraj Indeks”
Wojdak Mateusz 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Wołczak Paulina 2007 Awans do II etapu konkursu “Indeks Wczesniej” zorganizowanego przez Wydzial Elektrotechniki Politechniki Gdanskiej
zakwalifikowala sie do II etapu Pomorskiego Konkursu Matematycznego “Wygraj Indeks”
Wrzesiński Paweł 2007 Nagroda II stopnia (wyróznienie) w konkursie matematycznym “Kangur”
Wygnańska Ewa 2007 zakwalifikowala sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
2007 awans do eliminacji okregowych Olimpiady Biologicznej
2008 zakwalifikowala sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Zaborowska Ewa 2007 wyrozniona laureatka III Pomorskiego Konkursu Matematycznego poziom I rozszerzony
Zarzecka Marta 2008 zakwalifikowala sie do drugiego etapu Konkursu Chemicznego pt. “Wygraj Indeks”
Złotogórska Agata 2007 zajecie II miejsca w finale ponadwojewódzkiego etapu III ogolnopolskiego konkursu historycznego “Nadzieje i rozczarowanie.” Spoleczenstwo polskie w czasach Gomulki i Gierka. Doswiadczenia swiadka historii
Łozowska Aleksandra Zakwalifikowala sie do II etapu Konkursu Wiedzy o Pomorzu
Żocjowski Marcin 2007 Udzial w finalach w konkursie znekBOT2007 (Grupa ETAM)
2007 Awans do II etapu konkursu “Indeks Wczesniej” zorganizowanego przez Wydzial Elektrotechniki Politechniki Gdanskiej
2008 Zajecie 1 miejsca w VI Ogolnopolskim Konkursie Robotow Mobilnych ZNEKbot 2008

Stypendia:

  • Stypendium Marszalka Województwa Pomorskiego
    • Wiktor Julia
    • Sikorowski Jakub
    • Wołczak Paulina
  • Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska
    • Wiktor Julia
    • Wcisło Bartosz
    • Kranz Ludwik
    • Szymańska Ewa
    • Żochowski Marcin
    • Borowicz Paweł
    • Kaczkan Monika
    • Lickiewicz Karolina
    • Adamowska Agnieszka
    • Banach Marcelina
    • Bernagiewicz Katarzyna
    • Czechowska Karolina
    • Jankowska Aleksandra
    • Jankowska Monika
    • Jasińska Emilia
    • Kałas Maria
    • Kandouci Agnieszka
    • Kryda Małgorzata
    • Olszewska Agnieszka
    • Olszewski Dominik
    • Owczarek Joanna
    • Ptaszek Kacper
    • Respondek Helena
    • Sączyńska Emilia
    • Schally-Kacprzak Lila
    • Skiba Andrzej
    • Wakulik Anna
    • Wielińska Justyna
    • Wojsław Halina
    • Złotogórska Agata
    • Żelazny Jakub
    • Sikorowski Jakub
    • Wołczak Paulina
    • Bobrowska Aleksandra
    • Genc Alicja
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów
    • Genc Alicja
  • Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce w I semestrze roku 2007/2008 (decyzja rady pedagogicznej)
    • Genc Alicja
    • Wołoszyn Anna
    • Abramik Paweł
    • Broniszewski Mikołaj
    • Mazan Karolina
    • Rosławska Anna
    • Safi Luiza
    • Zaborowska Anna
  • Stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci
    • Szada Marta
  • Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
    • Wcisło Bartosz
    • Bobrowska Aleksandra
    • Sikorowski Jakub
  • Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gdańska im. G.D. Fahrenheita w roku akademickim 2007/2008
    • Gołębiewska Ewelina
    • Gorgol Maciej
    • Gosiewski Alexander
    • Jóźwik Jan
    • Kochanowska Ewa
    • Kordonowska Maria
    • Kozik Aleksandra
    • Kucewicz Michał
    • Małczyńska Gabriela
    • Płotka Hanna
    • Płotka Jagoda
    • Sikorowski Jakub
    • Szulc Anna
    • Szymańska Alicja
    • Zwierz Magdalena
    • Żółkiewicz Anna
  • Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007
    • Wcisło Bartosz

Podziękowania od Ośrodka Wychowawczego Nr 1 im. Kazimierza Lisieckiego w Gdańsku za pomoc wychowankom ośrodka w ramach wolontariatu w okresie od października do grudnia 2007:

  • Adamczewska Milena
  • Buczkowska Martyna
  • Gembal Wojciech
  • Kreft Aleksander
  • Laskowicz Ida
  • Okułowicz Wiktoria
  • Orlikowska Agata
  • Pawełek Anna
  • Plota Aleksandra
  • Puchaczewska Aleksandra
  • Rećko Agnieszka
  • Sojka Urszula
  • Unger Ewa