Sport | Topolówka

Sport


SEZON SPORTOWY 2009/2010

Dyscypliny, w których bierzemy udział :

-         GRY ZESPOŁOWE :

  • piłka siatkowa dziewcząt
  • piłka siatkowa chłopców
  • piłka koszykowa dziewcząt
  • piłka koszykowa chłopców
  • piłka nożna halowa
  • futsal

-         PŁYWANIE :

  • indywidualne
  • sztafetowe

-         LEKKOATLETYKA :

  • indywidualne biegi przełajowe
  • indywidualna LA

REPREZENTANCJE :

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT:

  1. Paula Klein
  2. Marta Krzeczkowska
  3. Daria Makar
  4. Joanna Wojciechowska
  5. Natalia Łukasiewicz
  6. Agata Wasilczuk
  7. Angelika Gałązka
  8. Weronika Pellowska
  9. Monik a Ostwald
  10. Anna Klimas
  11. Joanna Kozicka
  12. Zuzanna Mróz

Opiekun drużyny: Agnieszka Lewandowska

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT:

  1. Karolina Letniowska
  2. Iga Laskowicz
  3. Joanna Wojciechowska
  4. Joanna Krajewska
  5. Natalia Molina-Gonzalez
  6. Aleksandra Warpas
  7. Natalia Warpas
  8. Olimpia Zalaszewska
  9. Małgorzata Czujko
  10. Marta Janecka
  11. Sylwia Karmazyn

Opiekun drużyny: Dorota Jamroż-Janowicz

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW:

  1. Olaf Burczyk
  2. Karol Kaszubski
  3. Jakub Płachta
  4. Piotr Śliwicki
  5. Wojciech Synowiecki
  6. Paweł Pinker
  7. Paweł Brendel
  8. Michał Wałachowski
  9. Dobromir Popławski
  10. Alek Dobrzyniecki
  11. Jakub Bogucki

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW:

  1. Paweł Brendel
  2. Jan Kanthak
  3. Mateusz Kowalczyk
  4. Karol Kuszej
  5. Aleksander Wojtowicz
  6. Piotr Prokop
  7. Jakub Ronduda,
  8. Wojtek Andrzejkowicz
  9. Daniel Korczyński
  10. Jakub Ławecki
  11. Konrad Korczyński
  12. Jerzy Kościński

Opiekun drużyny: Tomasz Szpakowski

FUTSAL :

  1. Maksymilian Dobroczek
  2. Dominik Komorowski
  3. Paweł Załęcki
  4. Wojtek Andrzejkowicz
  5. Filip Olbromski
  6. Karol Kuszej
  7. Jan Kanthak
  8. Jakub Ławecki

Opiekun drużyny: Michał Grudka

PŁYWANIE :

  1. Patrycja Tomiak
  2. Zosia Drapella
  3. Magda Drapella
  4. Ula Chmielewska
  5. Sara Petersson
  6. Martyna Lubińska
  7. Jakub Guz
  8. Mateusz Krupowies
  9. Paweł Dec
  10. Mateusz Hoppe
  11. Krzysztof Uchański
  12. Michał Orfin

Opiekunowie drużyny: Dorota Jamroż-Janowicz, Tomasz Szpakowski

LEKKOATLETYKA :

  1. Urszula Morawska
  2. Anna Bogdanowicz
  3. Joanna Krzyżanowska
  4. Marta Janecka
  5. Miłosz Żochowski
  6. Anna Morawska
  7. Michał Adamczyk
  8. Hanna Sikorska
  9. Martyna Lubińska

Opiekun drużyny: Dorota Jamroż-Janowicz

OSIAGNIĘCIA W RYWALIZACJI MIĘDZYSZKOLNEJ

LEKKOATLETYKA

Finał Mistrzostw Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Miłosz Żochowski – I miejsce

PŁYWANIE

Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych sztafet pływackich

Dziewczęta – III miejsce

  1. Patrycja Tomiak
  2. Zosia Drapella
  3. Magda Drapella
  4. Ula Chmielewska
  5. Sara Petersson
  6. Martyna Lubińska

Chłopcy – VI miejsce

  1. Jakub Guz
  2. Mateusz Krupowies
  3. Paweł Dec
  4. Mateusz Hoppe
  5. Krzysztof Uchański
  6. Michał Orfin

PIŁKA SIATKOWA  DZIEWCZĄT – III MIEJSCE w Mistrzostwach Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych  w Piłce Siatkowej Dziewcząt